sobota, 22 grudnia 2012

#6. Fuck what they think.

 Ikony z Ashley Tisdale:

Pamiętnikowo:
Wiem, dawno nic nie pisałam ani nie dodawałam. Nie miałam ochoty. W piątek była wigilia klasowa. Moja klasa nigdy nie była zgrana, a w piątek wszyscy się zgraliśmy, słodko :) Było zabawnie, latałam z aparatem, potem wiktoria mi zabrała i ona latała. Pod tekstem dodam moje ulubione zdjęcia. Mam już nawet postanowienie noworoczne. Jednym z nich jest to, abym była bardziej odważna i mówiła co myślę, a nie dusiła to w sobie. Jutro powiem wszystko co mi leży na sercu osobie za którą tak bardzo tęsknie... Boję sie odrzucenia, ale przecież świat należy do odważnych, prawda? Oby jutro nastawienie było takie samo. 3majcie kciuki, proszę. W następnej notce może napiszę notkę o pielęgnacji twarzy, albo dodam jakiś filmik. Jaki byście chcieli? Ehh, to cześć<313 komentarzy:

 1. Nie wiem po co dodajesz swoje prywatne zdjęcia. Wczesniej blog był dużo lepszy. Teraz jest taki jakiś nie chlujny i na 'odwal sie'. Ikonki jak zawsze fajne, ale nic poza tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale to nie jest tylko blog graficzny.

   Usuń
 2. jαko stαlinowα jesteś w ukochαnych blogαch nα avaller.blog.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://strangestorry.blogspot.com/ prosze cie o polecenie tego bloga bardzo była bym ci wdzieczna za to ;) Jeste bardzo sliczna ;) a jezeli chodzi o twoje blogi to stalinowa kochałam i zawsze bede kochała , tego bloga tez juz lubie ;) trzymaj tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. najs fotki ^_^ jeśli masz ochotę to wpadnij do mnie ; ifuckk.blogspot.com (taka jakby kontynuacja bloga vanout)
  & http://lovatoiconlove.tumblr.com/ (icony z demi lovato) & życzę wesoooołych świąt i szczęśliwego nowego roku! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. spoko są, biorę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za Tisdale ; * w kolejnej może dodasz ikonki z nieznanymi ? takie duże.

  OdpowiedzUsuń
 7. proszę dodaj one direction ; ** takie duże fotki i żeby dużo ich było. prosze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam, że ikony są takie wielkie. Ikona to jest obraz skalarny czyli mniejszy od rzeczywistego. Nie rozumiem niektórych blogerek, wstawiają coraz to większe zdjęcia, które już wcale ikonami nie są, a nadal myślą, że robią ikonki. Błędne koło, ludzie IKONA to IKONA, a nie zwykły przerobiony obrazek! Dzięki za uwagę, to do wszystkich blogerek które wstawiają zwykłe zdjęcia, a myślą, że to nadal są ikony. Błędnie rozumiane już jest to pojęcie.

  OdpowiedzUsuń